QSE group s.r.o. v konkurzeV konkurze
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 389 111 | 1 157 154 | 2 168 268 | 2 056 643 | 2 159 513 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 40 622 | 13 532 | 4 591 | 50 349 | 6 478 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 36 316 | 50 197 | 54 788 | 105 001 |
| Spolu majetok | 192 035 | 868 397 | 1 429 233 | 901 496 | 921 214 |
| Záväzky spolu | 146 413 | 783 987 | 1 246 371 | 668 284 | 681 524 |
| Vlastné imanie spolu | 45 622 | 84 410 | 182 862 | 233 212 | 239 690 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
- 2020 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2020 Úč MUJ · 5 str.
- 2020 Úč MUJ
- 2020 Úč MUJ · 5 str.
- 2020 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: QSE group s.r.o. v konkurze
Prehľad
QSE group s.r.o. v konkurze (IČO 52334228) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Levice. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba kovových konštrukcií a ich častí (SK NACE 2511).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 2 159 513 €, čo je o 5,0 % viac ako rok predtým (2 056 643 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 53,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2023 bol 6 478 € (0,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2023 boli 318 707 €. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 921 214 € a vlastné imanie 239 690 € (miera samofinancovania 26,0 %).
Na čo upozorniť
Stav v registri: v konkurze. Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.