Michal Cerovský s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 224 | 11 914 | 14 312 | 16 826 | 8 754 | 44 183 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 26 453 | 18 401 |
| Spolu majetok | 12 224 | 11 914 | 14 312 | 16 826 | 35 207 | 62 584 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 174 | 1 172 | 1 532 | 1 936 | 25 779 | 29 774 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 428 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 6 050 | 5 742 | 7 780 | 9 890 | 4 428 | 23 382 |
| Vlastné imanie spolu | 11 050 | 10 742 | 12 780 | 14 890 | 9 428 | 32 810 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 30 165 | 30 780 | 28 743 | 33 370 | 25 996 | 45 633 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 7 130 | 6 872 | 9 386 | 11 749 | 5 614 | 26 867 |
| EBITDA | 7 130 | 6 872 | 9 386 | 11 749 | 8 690 | 34 919 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 7 120 | 6 755 | 9 153 | 11 635 | 5 210 | 25 980 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 6 050 | 5 742 | 7 780 | 9 890 | 4 428 | 23 382 |
| Osobné náklady | 1 615 | 1 622 | 1 622 | 1 622 | 2 730 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 3 076 | 8 052 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 6 050 | 5 742 | 7 780 | 9 890 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Michal Cerovský s. r. o.
Prehľad
Michal Cerovský s. r. o. (IČO 52341933) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Horný Tisovník. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 45 633 €, čo je o 75,5 % viac ako rok predtým (25 996 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 23 382 € (51,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 62 584 € a vlastné imanie 32 810 € (miera samofinancovania 52,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.