PLZEŇKA POPRAD, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 73 908 | 63 201 | 87 438 | 214 934 | 312 957 | 398 654 |
| Neobežný majetok spolu | 153 962 | 136 203 | 137 648 | 113 136 | 93 016 | 75 271 |
| Spolu majetok | 228 384 | 199 926 | 227 131 | 328 697 | 406 780 | 475 267 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 142 444 | 136 802 | 143 611 | 210 175 | 192 064 | 179 177 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -27 340 | -17 424 | -12 050 | -9 575 | 61 481 | 143 852 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 10 415 | 5 374 | 2 475 | 71 057 | 82 371 | 87 207 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 34 267 | 34 267 | 34 267 | 34 267 |
| Vlastné imanie spolu | -11 925 | -6 550 | 29 692 | 100 749 | 183 119 | 270 326 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 317 221 | 335 781 | 612 496 | 862 721 | 972 488 | 1 006 242 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 15 630 | 9 011 | 8 934 | 95 139 | 119 755 | 125 519 |
| EBITDA | 34 842 | 31 021 | 32 599 | 122 123 | 145 814 | 145 664 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 13 367 | 5 966 | 4 388 | 88 638 | 109 246 | 117 902 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 10 415 | 5 374 | 2 475 | 71 057 | 82 371 | 87 207 |
| Osobné náklady | 99 664 | 127 642 | 176 127 | 213 641 | 225 690 | 260 316 |
| Odpisy | 19 212 | 22 010 | 23 665 | 26 984 | 26 059 | 20 145 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: PLZEŇKA POPRAD, s.r.o.
Prehľad
PLZEŇKA POPRAD, s.r.o. (IČO 52343847) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Poprad. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 006 242 €, čo je o 3,5 % viac ako rok predtým (972 488 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 26,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 87 207 € (8,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 260 316 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 475 267 € a vlastné imanie 270 326 € (miera samofinancovania 56,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.