O.S.S. - Pezinok s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 1 592 105 | 4 617 457 | 5 817 909 | 1 693 153 | 3 252 542 |
| Neobežný majetok spolu | 1 300 000 | 1 300 000 | 780 000 | 520 000 | 520 000 |
| Spolu majetok | 2 892 285 | 5 917 457 | 6 598 313 | 2 213 153 | 3 772 542 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 2 910 376 | 5 991 187 | 5 605 335 | 1 014 419 | 2 575 767 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -7 755 | -23 089 | -78 729 | 987 479 | 1 193 234 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -15 336 | -55 641 | 1 066 707 | 205 755 | -1 959 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -18 091 | -73 730 | 992 978 | 1 198 734 | 1 196 775 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 0 | 3 844 289 | 3 138 331 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 120 | -8 309 | 1 497 890 | 273 088 | -1 959 |
| EBITDA | -7 120 | -8 309 | 1 497 890 | 273 088 | -1 959 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -15 336 | -55 641 | 1 330 082 | 260 807 | -1 959 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -15 336 | -55 641 | 1 066 707 | 205 755 | -1 959 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: O.S.S. - Pezinok s.r.o.
Prehľad
O.S.S. - Pezinok s.r.o. (IČO 52343944) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Stará Ľubovňa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 3 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 1 959 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 3 772 542 € a vlastné imanie 1 196 775 € (miera samofinancovania 31,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.