New School Communications s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 51 720 € (8 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 107 | 157 115 | 295 329 | 291 919 | 639 048 | 832 325 |
| Neobežný majetok spolu | 13 887 | 6 212 | 1 404 | 0 | 1 001 561 | 975 147 |
| Spolu majetok | 27 994 | 163 327 | 296 733 | 291 919 | 1 640 609 | 1 810 420 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 8 170 | 44 479 | 68 155 | 52 398 | 1 017 129 | 832 580 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 330 | 0 | 0 | 113 190 | 232 121 | 566 260 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 14 457 | 113 348 | 223 078 | 120 831 | 385 859 | 406 080 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 37 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 19 824 | 118 848 | 228 578 | 239 521 | 623 480 | 977 840 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 27 271 | 267 873 | 923 225 | 1 095 185 | 1 836 667 | 2 474 248 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 17 149 | 143 975 | 284 776 | 157 386 | 500 286 | 549 225 |
| EBITDA | 22 537 | 149 363 | 289 584 | 158 790 | 502 487 | 575 639 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 17 052 | 143 868 | 284 548 | 157 147 | 494 373 | 515 493 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 14 457 | 113 348 | 223 078 | 120 831 | 385 859 | 406 080 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 66 211 | 39 146 | 29 293 | 63 919 |
| Odpisy | 5 388 | 5 388 | 4 808 | 1 404 | 2 201 | 26 414 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 14 324 | 113 348 | 109 888 | 1 900 | 51 720 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: New School Communications s.r.o.
Prehľad
New School Communications s.r.o. (IČO 52348521) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výskum a experimentálny vývoj v oblasti spoločenských a humanitných vied (SK NACE 7220). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 474 248 €, čo je o 34,7 % viac ako rok predtým (1 836 667 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 146 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 406 080 € (16,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 63 919 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 810 420 € a vlastné imanie 977 840 € (miera samofinancovania 54,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.