Nova Development s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 463 | 264 597 | 205 590 | 533 924 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 109 198 | 286 770 | 253 144 |
| Spolu majetok | 463 | 373 795 | 492 360 | 787 068 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 2 646 | 285 411 | 440 319 | 1 044 590 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -7 184 | 82 884 | 46 541 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -7 183 | 90 568 | -36 343 | -309 563 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | -2 183 | 88 384 | 52 041 | -257 522 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 3 658 | 212 007 | 462 096 | 169 871 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -7 112 | 74 805 | -35 162 | -299 977 |
| EBITDA | -7 112 | 75 723 | -21 490 | -266 351 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -7 183 | 122 763 | -36 343 | -309 563 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -7 183 | 90 568 | -36 343 | -309 563 |
| Osobné náklady | 0 | 2 176 | 8 088 | 84 401 |
| Odpisy | 0 | 918 | 13 672 | 33 626 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Nova Development s. r. o.
Prehľad
Nova Development s. r. o. (IČO 52349594) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba elektronických komponentov (SK NACE 2611).
Osoby
Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 7 250 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 169 871 €, čo je o 63,2 % menej ako rok predtým (462 096 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby rástli v priemere o 259 % ročne. Rok 2022 skončil stratou 309 563 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2022 boli 84 401 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2022 záporné (-257 522 €). Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.