Rondis Group, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 593 | 25 590 | 91 892 | 181 826 | 349 230 | 423 252 |
| Neobežný majetok spolu | 84 743 | 84 743 | 95 772 | 159 443 | 272 478 | 222 146 |
| Spolu majetok | 99 336 | 110 333 | 187 664 | 341 269 | 621 708 | 645 398 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 94 437 | 99 640 | 171 135 | 303 266 | 527 241 | 549 309 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -326 | -112 | 5 682 | 11 228 | 32 503 | 64 650 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 225 | 5 794 | 5 836 | 21 472 | 32 146 | 1 621 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 11 | 11 | 303 | 24 818 | 24 818 |
| Vlastné imanie spolu | 4 899 | 10 693 | 16 529 | 38 003 | 94 467 | 96 089 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 35 964 | 115 886 | 239 008 | 580 052 | 1 965 521 | 322 844 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 436 | 10 187 | 10 041 | 36 993 | 55 191 | 28 128 |
| EBITDA | 2 436 | 10 187 | 10 041 | 66 381 | 122 313 | 93 294 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 394 | 7 486 | 7 856 | 30 702 | 42 773 | 4 554 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 225 | 5 794 | 5 836 | 21 472 | 32 146 | 1 621 |
| Osobné náklady | 0 | 8 715 | 2 478 | 2 332 | 21 549 | -207 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 29 388 | 67 122 | 65 166 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Podobné firmy
Zhrnutie: Rondis Group, s.r.o.
Prehľad
Rondis Group, s.r.o. (IČO 52354814) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Môlča. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 322 844 €, čo je o 83,6 % menej ako rok predtým (1 965 521 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 55,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 1 621 € (0,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 645 398 € a vlastné imanie 96 089 € (miera samofinancovania 14,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.