Cleanfort &DAG s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2023Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2023
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 14 231 | 34 722 | 54 856 | 83 462 | 161 232 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 20 439 | 23 725 |
| Spolu majetok | 14 231 | 34 722 | 54 856 | 103 901 | 184 957 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 2 084 | 7 202 | 11 026 | 27 916 | 73 076 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 6 289 | 22 022 | 38 329 | 70 484 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 7 147 | 15 874 | 16 308 | 32 156 | 35 897 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 357 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 12 147 | 27 520 | 43 830 | 75 985 | 111 881 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 16 656 | 45 921 | 53 643 | 121 641 | 239 954 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 9 047 | 18 987 | 21 118 | 41 213 | 48 993 |
| EBITDA | 9 047 | 18 987 | 21 118 | 41 213 | 55 782 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 9 047 | 18 742 | 20 862 | 40 955 | 45 540 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 7 147 | 15 874 | 16 308 | 32 156 | 35 897 |
| Osobné náklady | 603 | 6 314 | 13 729 | 11 185 | 21 718 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 6 789 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 501 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Cleanfort &DAG s.r.o.
Prehľad
Cleanfort &DAG s.r.o. (IČO 52357180) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Kolárovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nešpecializovaný maloobchod najmä s potravinami, nápojmi alebo tabakom (SK NACE 4711). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2023 boli 239 954 €, čo je o 97,3 % viac ako rok predtým (121 641 €). Od roku 2019 do roku 2023 tržby rástli v priemere o 94,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2019–2023). Zisk po zdanení za rok 2023 bol 35 897 € (15,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2023 boli 21 718 €. Ku koncu roka 2023 mala spoločnosť aktíva 184 957 € a vlastné imanie 111 881 € (miera samofinancovania 60,5 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2023.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.