Autoškola Apollo 1 s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 53 764 € (55 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 32 770 | 35 465 | 69 240 | 69 687 | 87 145 | 50 848 |
| Neobežný majetok spolu | 155 000 | 165 500 | 158 625 | 151 750 | 144 875 | 139 500 |
| Spolu majetok | 187 770 | 200 965 | 227 865 | 221 437 | 232 020 | 190 348 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 138 976 | 135 007 | 138 816 | 134 153 | 134 413 | 136 137 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 48 794 | 65 958 | 89 036 | 87 271 | 43 830 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 48 794 | 17 164 | 23 078 | -1 765 | 10 323 | 10 368 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 13 | 13 | 13 | 13 |
| Vlastné imanie spolu | 48 794 | 65 958 | 89 049 | 87 284 | 97 607 | 54 211 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 87 613 | 54 740 | 68 253 | 28 773 | 41 745 | 42 534 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 57 741 | 22 112 | 29 352 | -1 421 | 12 821 | 11 687 |
| EBITDA | 57 741 | 23 612 | 36 227 | 5 454 | 19 696 | 17 062 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 57 670 | 22 016 | 29 250 | -1 765 | 12 725 | 11 586 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 48 794 | 17 164 | 23 078 | -1 765 | 10 323 | 10 368 |
| Osobné náklady | 0 | 497 | 3 634 | 3 872 | 5 533 | 5 097 |
| Odpisy | 0 | 1 500 | 6 875 | 6 875 | 6 875 | 5 375 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 53 764 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Autoškola Apollo 1 s. r. o.
Prehľad
Autoškola Apollo 1 s. r. o. (IČO 52364917) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Žarnovica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti autoškôl (SK NACE 8553). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 42 534 €, čo je o 1,9 % viac ako rok predtým (41 745 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 13,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 10 368 € (24,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 097 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 190 348 € a vlastné imanie 54 211 € (miera samofinancovania 28,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.