Jacek capital group s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 115 058 | 96 599 | 145 710 | 97 919 | 154 165 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 304 | -49 321 | 377 | 126 | 4 940 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 826 | 2 130 | 0 | 377 | 503 |
| Spolu majetok | 207 151 | 126 279 | 95 241 | 91 637 | 81 327 |
| Záväzky spolu | 200 021 | 168 470 | 89 864 | 86 134 | 70 884 |
| Vlastné imanie spolu | 7 130 | -42 191 | 5 377 | 5 503 | 10 443 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Jacek capital group s. r. o.
Prehľad
Jacek capital group s. r. o. (IČO 52365395) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Považská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné činnosti finančných služieb okrem poistenia a dôchodkového zabezpečenia (SK NACE 6619). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 154 165 €, čo je o 57,4 % viac ako rok predtým (97 919 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 4 940 € (3,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 30 911 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 81 327 € a vlastné imanie 10 443 € (miera samofinancovania 12,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.