MATOM LC s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | |||||
| Obežný majetok spolu | 6 708 | 12 063 | 4 554 | 9 172 | 9 172 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 708 | 12 063 | 4 554 | 9 172 | 9 172 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | |||||
| Záväzky spolu | 5 397 | 9 083 | 381 | 340 | 880 |
| Základné imanie | 0 | 0 | 0 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 361 | 1 311 | 2 980 | 4 172 | 3 832 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 950 | 1 669 | 1 193 | -340 | -540 |
| Vlastné imanie spolu | 1 311 | 2 980 | 4 173 | 8 832 | 8 292 |
| Výkaz ziskov a strát | |||||
| Tržby (čistý obrat) | 24 001 | 38 114 | 26 494 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 118 | 1 978 | 1 614 | 0 | -200 |
| EBITDA | 1 118 | 1 978 | 1 614 | 0 | -200 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 118 | 1 978 | 1 494 | 0 | -200 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 950 | 1 669 | 1 193 | -340 | -540 |
| Osobné náklady | 1 660 | 2 466 | 1 799 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | |||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MATOM LC s. r. o.
Prehľad
MATOM LC s. r. o. (IČO 52367363) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Závada. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba ostatných výrobkov z dreva, korku, slamy a prúteného materiálu (SK NACE 1628). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 540 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 9 172 € a vlastné imanie 8 292 € (miera samofinancovania 90,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.