ROYAL solutions s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 62 000 € (35 % z rozdeliteľného zisku).
Nízka spoľahlivosť: v tom istom roku sa časť nerozdeleného zisku presunula do fondov alebo základného imania, prípadne bol splatený vklad — presná výška dividend nie je jasná, uvádzame nižší odhad.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 283 517 | 734 754 | 1 111 156 | 1 057 592 | 1 986 801 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 25 032 | 34 930 | 40 501 | 70 933 | 45 965 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 5 066 | 29 598 | 64 528 | 105 029 | 70 933 |
| Spolu majetok | 163 641 | 285 768 | 494 623 | 661 928 | 659 225 |
| Záväzky spolu | 77 843 | 165 040 | 379 018 | 475 390 | 341 458 |
| Vlastné imanie spolu | 85 798 | 120 728 | 115 605 | 186 538 | 170 503 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 62 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ROYAL solutions s.r.o.
Prehľad
ROYAL solutions s.r.o. (IČO 52381838) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: čistenie a odvod odpadových vôd (SK NACE 3700). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 986 801 €, čo je o 87,9 % viac ako rok predtým (1 057 592 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 81,4 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 45 965 € (2,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 97 067 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 659 225 € a vlastné imanie 170 503 € (miera samofinancovania 25,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.