FGN s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 19 015 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 25 457 | 31 964 | 24 978 | 26 349 | 29 752 | 26 868 |
| Neobežný majetok spolu | 17 543 | 12 531 | 7 518 | 2 506 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 43 000 | 44 495 | 32 496 | 28 855 | 29 752 | 26 868 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 22 793 | 21 279 | 17 755 | 5 025 | 5 237 | 3 692 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 | 707 | 716 | 241 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 15 209 | 17 009 | 8 525 | 18 089 | 19 015 | 17 676 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 20 207 | 23 216 | 14 741 | 23 830 | 24 515 | 23 176 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 41 785 | 46 149 | 38 752 | 44 620 | 41 445 | 36 321 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 19 455 | 22 095 | 12 073 | 22 528 | 22 591 | 19 786 |
| EBITDA | 22 696 | 27 107 | 17 085 | 27 540 | 25 097 | 19 786 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 18 104 | 20 413 | 10 563 | 21 605 | 22 584 | 19 779 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 15 209 | 17 009 | 8 525 | 18 089 | 19 015 | 17 676 |
| Osobné náklady | 10 215 | 9 471 | 9 899 | 9 449 | 8 926 | 9 426 |
| Odpisy | 3 241 | 5 012 | 5 012 | 5 012 | 2 506 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 14 000 | 17 000 | 9 000 | 18 330 | 19 015 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FGN s. r. o.
Prehľad
FGN s. r. o. (IČO 52385876) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Vrútky. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 36 321 €, čo je o 12,4 % menej ako rok predtým (41 445 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 2,8 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 17 676 € (48,7 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 9 426 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 26 868 € a vlastné imanie 23 176 € (miera samofinancovania 86,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.