MALOA s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 17 192 | 19 734 | 1 184 | 12 408 | 18 767 | -32 166 |
| Neobežný majetok spolu | 20 786 | 14 780 | 6 460 | 1 645 | 341 | 42 414 |
| Spolu majetok | 37 978 | 34 514 | 7 644 | 14 053 | 19 108 | 10 248 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 30 665 | 24 206 | 615 | 1 657 | 1 412 | 1 363 |
| Základné imanie | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 | 7 500 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 320 | -256 | 4 106 | -689 | 4 410 | 9 445 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 576 | 2 995 | -4 795 | 5 367 | 5 299 | -8 810 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 69 | 69 | 218 | 218 | 487 | 750 |
| Vlastné imanie spolu | 7 313 | 10 308 | 7 029 | 12 396 | 17 696 | 8 885 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 24 520 | 48 292 | 17 600 | 24 163 | 33 087 | 14 312 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 459 | 4 043 | -4 621 | 6 257 | 6 395 | -8 327 |
| EBITDA | 6 344 | 12 098 | 3 588 | 11 072 | 7 699 | -677 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 576 | 3 848 | -4 795 | 6 163 | 6 282 | -8 470 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 576 | 2 995 | -4 795 | 5 367 | 5 299 | -8 810 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 7 803 | 8 055 | 8 209 | 4 815 | 1 304 | 7 650 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MALOA s. r. o.
Prehľad
MALOA s. r. o. (IČO 52405761) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Nové Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied (SK NACE 7210).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 7 500 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 14 312 €, čo je o 56,7 % menej ako rok predtým (33 087 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 10,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 8 810 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 248 € a vlastné imanie 8 885 € (miera samofinancovania 86,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.