Altenova Slovakia, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 000 000 € (61 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 3 137 450 | 3 135 992 | 5 432 722 | 5 395 920 | 7 346 200 | 9 973 819 |
| Neobežný majetok spolu | 276 812 | 229 033 | 177 321 | 107 958 | 60 472 | 68 873 |
| Spolu majetok | 3 425 894 | 3 426 125 | 5 709 745 | 5 619 006 | 7 466 506 | 10 145 707 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 3 315 462 | 2 465 063 | 3 943 588 | 3 210 892 | 4 206 167 | 6 482 384 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -73 | 104 829 | 955 561 | 1 760 658 | 2 392 066 | 1 254 839 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 105 401 | 850 733 | 805 096 | 631 409 | 862 773 | 2 399 318 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 110 328 | 961 062 | 1 766 157 | 2 397 567 | 3 260 339 | 3 659 657 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 2 904 135 | 6 938 443 | 9 020 497 | 11 061 555 | 12 790 630 | 17 818 898 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 142 934 | 1 096 554 | 1 048 656 | 859 312 | 1 126 782 | 2 988 364 |
| EBITDA | 180 719 | 1 159 959 | 1 114 974 | 928 676 | 1 199 793 | 3 030 386 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 136 290 | 1 081 666 | 1 029 028 | 811 462 | 1 101 755 | 3 025 002 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 105 401 | 850 733 | 805 096 | 631 409 | 862 773 | 2 399 318 |
| Osobné náklady | 666 038 | 1 242 966 | 1 410 035 | 1 446 061 | 1 872 652 | 2 253 556 |
| Odpisy | 37 785 | 63 405 | 66 318 | 69 364 | 73 011 | 42 022 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 000 000 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok20
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Správa audítora
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Správa audítora
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Správa audítora
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Správa audítora
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Správa audítora
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: Altenova Slovakia, s. r. o.
Prehľad
Altenova Slovakia, s. r. o. (IČO 52408132) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatná stavebná inštalácia (SK NACE 4324). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 50 – 99 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 17 818 898 €, čo je o 39,3 % viac ako rok predtým (12 790 630 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 43,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 2 399 318 € (13,5 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 2 253 556 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 10 145 707 € a vlastné imanie 3 659 657 € (miera samofinancovania 36,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.