AUTODOPRAVA KOLLAR s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 95 199 € (22 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 582 388 | 818 156 | 359 069 | 395 959 | 938 383 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 130 057 | 155 737 | 27 022 | 77 774 | 151 234 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 95 200 | 225 256 | 334 626 | 358 668 | 341 243 |
| Spolu majetok | 350 030 | 684 125 | 420 396 | 501 951 | 647 173 |
| Záväzky spolu | 119 273 | 297 632 | 51 881 | 57 291 | 146 478 |
| Vlastné imanie spolu | 230 757 | 386 493 | 368 515 | 444 660 | 500 695 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 45 000 | 1 629 | 95 199 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: AUTODOPRAVA KOLLAR s. r. o.
Prehľad
AUTODOPRAVA KOLLAR s. r. o. (IČO 52410692) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Ráztočno. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zemné práce (SK NACE 4312). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 938 383 €, čo je o 137 % viac ako rok predtým (395 959 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 12,7 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 151 234 € (16,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 5 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 30 377 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 647 173 € a vlastné imanie 500 695 € (miera samofinancovania 77,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.