EMEŠE s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 34 005 | 60 248 | 61 538 | 72 162 | 90 505 | 98 259 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 34 005 | 60 248 | 61 538 | 72 162 | 90 505 | 98 259 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 12 227 | 21 644 | 3 358 | 2 615 | 3 628 | 1 717 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 16 389 | 16 277 | 33 105 | 52 680 | 64 047 | 81 378 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -111 | 16 827 | 19 575 | 11 367 | 17 330 | 9 664 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 21 778 | 38 604 | 58 180 | 69 547 | 86 877 | 96 542 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 8 048 | 48 641 | 48 950 | 20 000 | 44 559 | 33 595 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 67 | 20 525 | 22 475 | 13 473 | 20 504 | 10 834 |
| EBITDA | 67 | 20 525 | 22 475 | 13 473 | 20 504 | 10 834 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 21 | 20 435 | 22 391 | 13 373 | 20 388 | 10 738 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -111 | 16 827 | 19 575 | 11 367 | 17 330 | 9 664 |
| Osobné náklady | 4 732 | 5 086 | 5 263 | 5 703 | 6 156 | 6 693 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: EMEŠE s. r. o.
Prehľad
EMEŠE s. r. o. (IČO 52413535) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Humenné. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 33 595 €, čo je o 24,6 % menej ako rok predtým (44 559 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 33,1 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 664 € (28,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 693 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 98 259 € a vlastné imanie 96 542 € (miera samofinancovania 98,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.