WhitePress s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 63 861 | 159 733 | 519 484 | 761 986 | 701 638 | 1 364 870 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 63 861 | 159 733 | 519 484 | 761 986 | 701 638 | 1 364 870 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 121 919 | 132 575 | 497 527 | 1 204 659 | 849 080 | 766 975 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 600 000 | 600 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -49 013 | -63 058 | 21 657 | 16 457 | -448 173 | -1 142 069 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -14 045 | 85 216 | -5 200 | -464 630 | -693 896 | -17 490 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | 500 | 500 | 500 | 550 500 |
| Vlastné imanie spolu | -58 058 | 27 158 | 21 957 | -442 673 | -541 569 | -9 059 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 185 471 | 901 868 | 2 262 215 | 4 303 779 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -13 803 | 116 547 | 8 637 | -441 319 | -635 995 | 88 762 |
| EBITDA | -13 803 | 116 547 | 8 637 | -441 319 | -635 995 | 88 762 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -14 045 | 103 648 | -5 200 | -464 630 | -690 056 | 2 900 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -14 045 | 85 216 | -5 200 | -464 630 | -693 896 | -17 490 |
| Osobné náklady | 64 536 | 67 364 | 102 857 | 122 485 | 122 707 | 125 470 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: WhitePress s.r.o.
Prehľad
WhitePress s.r.o. (IČO 52416160) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 600 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 17 490 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 125 470 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-9 059 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.