F-M Partners, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 44 999 € (22 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 927 617 | 1 118 155 | 1 210 046 | 1 291 235 | 1 417 149 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 62 954 | 25 897 | 38 118 | 45 595 | 73 283 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 29 761 | 92 715 | 118 612 | 156 335 | 156 931 |
| Spolu majetok | 436 211 | 525 591 | 468 217 | 443 159 | 568 980 |
| Záväzky spolu | 338 391 | 401 874 | 306 382 | 235 729 | 333 266 |
| Vlastné imanie spolu | 97 820 | 123 717 | 161 835 | 207 430 | 235 714 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 44 999 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč POD · 12 str.
- 2025 Úč POD
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč POD · 12 str.
- 2024 Úč POD
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč POD · 12 str.
- 2023 Úč POD
- 2022 Úč POD · 12 str.
- 2022 Úč POD
- 2021 Úč POD · 12 str.
- 2021 Úč POD
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: F-M Partners, s. r. o.
Prehľad
F-M Partners, s. r. o. (IČO 52418553) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Staškov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 417 149 €, čo je o 9,8 % viac ako rok predtým (1 291 235 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 31,6 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 73 283 € (5,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 48 059 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 568 980 € a vlastné imanie 235 714 € (miera samofinancovania 41,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.