ERES-PLYN, s.r.o.Aktívna

IČO 52424090Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Banská Bystrica

Finančný prehľad

95 167 €-55,3%
Tržby 2025
-16,3%
Priemerná ročná zmena 2020–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.400 tis.202020212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
20233 207 €
20223 411 €
20214 844 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
0100 tis.200 tis.300 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu139 014114 542167 513111 332206 928178 562
Neobežný majetok spolu74 72865 82643 42339 93857 20923 884
Spolu majetok213 742180 368210 936151 270264 137202 446
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu168 759130 881144 94870 097133 93083 263
Základné imanie6 0006 0006 0006 0006 0006 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov17 65134 13940 07656 781102 923139 966
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)21 3329 34819 91218 39221 284-26 783
Vlastné imanie spolu44 98349 48765 98881 173130 207119 183
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)231 560184 115306 638277 301212 72795 167
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti22 42911 63730 21227 15929 103-23 350
EBITDA41 71734 03952 61442 47045 457-23 350
Výsledok hospodárenia pred zdanením21 3329 34825 40523 30527 074-25 823
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie21 3329 34819 91218 39221 284-26 783
Osobné náklady59 55758 10957 05955 70765 83656 943
Odpisy19 28822 40222 40215 31116 3540
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—4 8443 4113 20700

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok15

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: ERES-PLYN, s.r.o.

Prehľad

ERES-PLYN, s.r.o. (IČO 52424090) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 6 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 95 167 €, čo je o 55,3 % menej ako rok predtým (212 727 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 16,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 26 783 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 56 943 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 202 446 € a vlastné imanie 119 183 € (miera samofinancovania 58,9 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

ERES-PLYN, s.r.o. – IČO 52424090 — icoprofil.sk