de Lamour s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 21 487 | 23 040 | 22 190 | 29 935 | 34 163 | 31 544 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 21 487 | 23 040 | 22 190 | 29 935 | 34 163 | 31 544 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 7 983 | 9 804 | 9 770 | 14 254 | 13 530 | 1 280 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 344 | 8 078 | 7 811 | 6 682 | 10 181 | 15 134 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 931 | -267 | -816 | 3 574 | 4 952 | 9 630 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 229 | 425 | 425 | 425 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 13 504 | 13 236 | 12 420 | 15 681 | 20 633 | 30 264 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 13 800 | 960 | 0 | 9 200 | 49 912 | 45 205 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 766 | -327 | -816 | 3 914 | 5 876 | 10 779 |
| EBITDA | 4 766 | -327 | -816 | 3 914 | 5 876 | 10 779 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 715 | -267 | -816 | 3 978 | 5 785 | 10 679 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 931 | -267 | -816 | 3 574 | 4 952 | 9 630 |
| Osobné náklady | 1 024 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: de Lamour s. r. o.
Prehľad
de Lamour s. r. o. (IČO 52426831) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 45 205 €, čo je o 9,4 % menej ako rok predtým (49 912 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 26,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 9 630 € (21,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 31 544 € a vlastné imanie 30 264 € (miera samofinancovania 95,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.