MANKI s. r. o.Aktívna

IČO 52427277Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Žilina

Finančný prehľad

86 756 €-64,3%
Tržby 2025
+20,5%
Priemerný ročný rast 2021–2025
0100 tis.200 tis.300 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025

Dividendy

vypočítané
2025

Dividendy sa nerozdelili.

História
20250 €
20240 €
202332 680 €
20220 €
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
050 tis.100 tis.20212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2021–2025
20212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu17 96257 28615 33864 34024 949
Neobežný majetok spolu07 6677 60518 76914 996
Spolu majetok17 96264 95322 94383 10939 945
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu4 96526 87312 96960 09433 455
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov4 2117 59604 34516 734
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)3 56425 0844 57413 041-16 525
Fondy a ostatné vlastné imanie2224004006291 281
Vlastné imanie spolu12 99738 0809 97423 0156 490
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)41 154107 73484 569243 26286 756
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti4 24831 9136 15116 772-15 432
EBITDA4 24832 2468 20619 691-9 519
Výsledok hospodárenia pred zdanením4 19331 8096 01016 673-15 565
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie3 56425 0844 57413 041-16 525
Osobné náklady1 0911 4481 34013 9466 903
Odpisy03332 0552 9195 913
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy—032 68000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok12

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: MANKI s. r. o.

Prehľad

MANKI s. r. o. (IČO 52427277) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Žilina. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.

Osoby

Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 86 756 €, čo je o 64,3 % menej ako rok predtým (243 262 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,5 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 16 525 €. Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 6 903 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 39 945 € a vlastné imanie 6 490 € (miera samofinancovania 16,2 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

MANKI s. r. o. – IČO 52427277 — icoprofil.sk