BIOSAN Consult, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 182 796 € (48 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 208 830 | 671 828 | 1 577 987 | 1 897 032 | 2 799 405 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 11 362 | 110 975 | 97 465 | 147 522 | 197 054 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 20 216 | 31 578 | 139 553 | 237 018 | 201 744 |
| Spolu majetok | 126 763 | 511 963 | 1 086 409 | 1 063 776 | 1 314 099 |
| Záväzky spolu | 89 685 | 333 910 | 790 891 | 620 736 | 856 801 |
| Vlastné imanie spolu | 37 078 | 178 053 | 295 518 | 443 040 | 457 298 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 182 796 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BIOSAN Consult, s. r. o.
Prehľad
BIOSAN Consult, s. r. o. (IČO 52427838) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: skládkovanie alebo trvalé uloženie odpadu (SK NACE 3832). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 50 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 2 799 405 €, čo je o 47,6 % viac ako rok predtým (1 897 032 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 72,0 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 197 054 € (7,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 554 101 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 1 314 099 € a vlastné imanie 457 298 € (miera samofinancovania 34,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 7. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.