MEART s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 25 038 | 19 820 | 29 271 | 159 785 | 86 162 | 19 080 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 25 038 | 19 820 | 29 271 | 159 785 | 86 162 | 19 080 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 17 639 | 11 398 | 16 357 | 143 657 | 66 922 | 8 437 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 707 | 2 399 | 3 422 | 7 914 | 11 128 | 14 240 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 692 | 1 023 | 4 492 | 3 214 | 3 112 | -8 597 |
| Vlastné imanie spolu | 7 399 | 8 422 | 12 914 | 16 128 | 19 240 | 10 643 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 72 326 | 137 267 | 129 140 | 157 256 | 82 130 | 11 126 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 2 048 | 1 399 | 5 782 | 4 164 | 4 168 | -8 161 |
| EBITDA | 2 048 | 1 399 | 5 782 | 4 164 | 4 168 | -8 161 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 990 | 1 303 | 5 686 | 4 068 | 4 072 | -8 257 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 692 | 1 023 | 4 492 | 3 214 | 3 112 | -8 597 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: MEART s.r.o.
Prehľad
MEART s.r.o. (IČO 52430553) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Pozba. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: zmiešané hospodárstvo (SK NACE 0150).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 11 126 €, čo je o 86,5 % menej ako rok predtým (82 130 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 31,2 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 8 597 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 19 080 € a vlastné imanie 10 643 € (miera samofinancovania 55,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.