RS hokej s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 998 | 3 014 | 2 278 | 2 881 | 5 113 | 1 936 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 998 | 3 014 | 2 278 | 2 881 | 5 113 | 1 936 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 10 613 | 10 187 | 10 208 | 10 099 | 11 454 | 11 985 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -7 383 | -8 615 | -12 173 | -12 220 | -12 218 | -11 341 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 232 | -3 558 | -757 | 2 | 877 | -3 708 |
| Vlastné imanie spolu | -3 615 | -7 173 | -7 930 | -7 218 | -6 341 | -10 049 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 5 172 | 0 | 0 | 18 522 | 22 100 | 24 304 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -712 | 0 | -653 | 102 | 1 313 | -3 272 |
| EBITDA | -712 | 0 | -653 | 102 | 1 313 | -3 272 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 232 | -3 558 | -757 | 2 | 1 217 | -3 368 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 232 | -3 558 | -757 | 2 | 877 | -3 708 |
| Osobné náklady | 1 195 | 0 | 438 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RS hokej s.r.o.
Prehľad
RS hokej s.r.o. (IČO 52432521) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Rimavská Sobota. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 24 304 €, čo je o 10,0 % viac ako rok predtým (22 100 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 36,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 3 708 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-10 049 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.