pronova s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 4 985 € (17 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 633 | 10 103 | 21 414 | 28 894 | 38 245 | 40 028 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 8 633 | 10 103 | 21 414 | 28 894 | 38 245 | 40 028 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 379 | 288 | 1 680 | 1 451 | 3 304 | 1 694 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 4 928 | 3 254 | 4 816 | 14 734 | 22 443 | 24 956 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 674 | 1 561 | 9 918 | 7 709 | 7 498 | 8 378 |
| Vlastné imanie spolu | 8 254 | 9 815 | 19 734 | 27 443 | 34 941 | 38 334 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 9 150 | 6 470 | 13 206 | 12 020 | 12 690 | 13 100 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -1 625 | 1 928 | 11 765 | 9 170 | 8 919 | 9 411 |
| EBITDA | -1 625 | 1 928 | 11 765 | 9 170 | 8 919 | 9 411 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 674 | 1 838 | 11 669 | 9 070 | 8 823 | 9 315 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 674 | 1 561 | 9 918 | 7 709 | 7 498 | 8 378 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 4 985 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: pronova s.r.o.
Prehľad
pronova s.r.o. (IČO 52439089) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Zvolen. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba vrchného ošatenia (SK NACE 1421).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 13 100 €, čo je o 3,2 % viac ako rok predtým (12 690 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 7,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 8 378 € (64,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 40 028 € a vlastné imanie 38 334 € (miera samofinancovania 95,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.