BRUŠKO DIZAJN s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 47 720 | 44 782 | 74 094 | 100 778 | 133 060 | 146 243 |
| Neobežný majetok spolu | 5 358 | 22 378 | 14 303 | 8 606 | 3 453 | 2 434 |
| Spolu majetok | 53 078 | 67 160 | 88 397 | 109 384 | 136 513 | 148 677 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 6 393 | 4 512 | 7 165 | 3 957 | 6 380 | 3 545 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 14 563 | 41 185 | 57 148 | 75 732 | 99 926 | 124 633 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 26 622 | 15 963 | 18 584 | 24 195 | 24 707 | 14 999 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 46 685 | 62 648 | 81 232 | 105 427 | 130 133 | 145 132 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 49 695 | 39 464 | 42 890 | 44 361 | 46 371 | 36 435 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 31 607 | 18 968 | 24 262 | 28 904 | 29 550 | 16 961 |
| EBITDA | 33 498 | 22 559 | 30 068 | 34 601 | 34 703 | 20 520 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 31 497 | 18 851 | 24 156 | 28 790 | 29 438 | 16 839 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 26 622 | 15 963 | 18 584 | 24 195 | 24 707 | 14 999 |
| Osobné náklady | 4 795 | 6 980 | 8 371 | 2 813 | 5 259 | 8 433 |
| Odpisy | 1 891 | 3 591 | 5 806 | 5 697 | 5 153 | 3 559 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BRUŠKO DIZAJN s.r.o.
Prehľad
BRUŠKO DIZAJN s.r.o. (IČO 52443639) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inžinierske činnosti a súvisiace technické poradenstvo (SK NACE 7112). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 36 435 €, čo je o 21,4 % menej ako rok predtým (46 371 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 6,0 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 14 999 € (41,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 8 433 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 148 677 € a vlastné imanie 145 132 € (miera samofinancovania 97,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.