BINOKO s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 109 959 € (100 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 2 676 | 30 870 | 69 988 | 66 882 | 64 102 | 121 001 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 8 535 | 34 287 | 62 495 | 40 327 |
| Spolu majetok | 2 676 | 30 870 | 78 523 | 101 169 | 126 597 | 161 328 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 231 | 8 566 | 14 184 | 14 204 | 11 638 | 38 553 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -2 746 | -4 555 | 17 307 | 16 338 | 27 967 | 0 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -1 809 | 21 859 | 42 032 | 65 627 | 81 992 | 117 775 |
| Vlastné imanie spolu | 445 | 22 304 | 64 339 | 86 965 | 114 959 | 122 775 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 39 017 | 78 626 | 126 816 | 177 821 | 231 306 | 298 758 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -4 181 | 26 193 | 53 157 | 83 086 | 103 944 | 149 370 |
| EBITDA | -4 181 | 26 193 | 53 884 | 91 015 | 118 908 | 171 538 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -1 809 | 27 007 | 53 023 | 82 942 | 103 788 | 149 202 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -1 809 | 21 859 | 42 032 | 65 627 | 81 992 | 117 775 |
| Osobné náklady | 28 394 | 32 547 | 39 995 | 52 663 | 64 520 | 73 031 |
| Odpisy | 0 | 0 | 727 | 7 929 | 14 964 | 22 168 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 43 001 | 53 998 | 109 959 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: BINOKO s.r.o.
Prehľad
BINOKO s.r.o. (IČO 52445739) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Nové Mesto nad Váhom. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výskum a experimentálny vývoj v oblasti prírodných a technických vied (SK NACE 7210). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 2 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 298 758 €, čo je o 29,2 % viac ako rok predtým (231 306 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 50,2 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 117 775 € (39,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 73 031 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 161 328 € a vlastné imanie 122 775 € (miera samofinancovania 76,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.