FRC Assets s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 116 490 | 1 925 072 | 1 866 299 | 1 962 908 | 1 997 656 | 1 723 153 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 116 490 | 1 925 072 | 1 866 299 | 1 962 908 | 1 997 656 | 1 723 153 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 7 230 | 1 817 000 | 1 817 000 | 1 952 363 | 2 051 678 | 1 889 840 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 103 593 | 103 761 | 102 572 | 43 799 | 7 552 | -59 523 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 167 | -1 189 | -58 773 | -38 754 | -67 074 | -112 664 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 109 260 | 108 072 | 49 299 | 10 545 | -54 022 | -166 687 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 21 600 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -3 000 | 11 362 | -1 540 | -2 160 | -3 265 | -46 633 |
| EBITDA | -3 000 | 11 362 | -1 540 | -2 160 | -3 265 | -46 633 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 197 | -1 189 | -58 773 | -38 754 | -65 154 | -111 704 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 167 | -1 189 | -58 773 | -38 754 | -67 074 | -112 664 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: FRC Assets s. r. o.
Prehľad
FRC Assets s. r. o. (IČO 52448886) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: účtovnícke a audítorské činnosti, vedenie účtovných kníh; daňové poradenstvo (SK NACE 6920).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 112 664 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-166 687 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.