STAVONET s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 6 270 | 6 545 | 7 011 | 11 636 | 13 886 | 28 886 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 6 270 | 6 545 | 7 011 | 11 636 | 13 886 | 28 886 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 62 | 103 | 152 | 4 081 | 4 421 | 5 919 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 829 | 1 148 | 1 382 | 1 778 | 2 427 | 4 216 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 335 | 234 | 417 | 696 | 1 910 | 13 502 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 44 | 60 | 60 | 81 | 128 | 249 |
| Vlastné imanie spolu | 6 208 | 6 442 | 6 859 | 7 555 | 9 465 | 22 967 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 21 795 | 35 400 | 27 850 | 19 800 | 2 250 | 15 000 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 475 | 275 | 491 | 819 | 2 250 | 15 000 |
| EBITDA | 475 | 275 | 491 | 819 | 2 250 | 15 000 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 394 | 275 | 491 | 819 | 2 250 | 15 000 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 335 | 234 | 417 | 696 | 1 910 | 13 502 |
| Osobné náklady | 867 | 0 | 0 | 8 521 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok12
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: STAVONET s. r. o.
Prehľad
STAVONET s. r. o. (IČO 52451585) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Rišňovce. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: prenájom a prevádzkovanie vlastných alebo prenajatých nehnuteľností (SK NACE 6820).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 15 000 €, čo je o 567 % viac ako rok predtým (2 250 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 7,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 502 € (90,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 28 886 € a vlastné imanie 22 967 € (miera samofinancovania 79,5 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.