ARdistribution, s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 18 352 | 29 615 | 4 958 | 3 118 | 694 | 42 587 |
| Neobežný majetok spolu | 154 149 | 159 516 | 4 000 | 86 507 | 25 662 | 3 666 |
| Spolu majetok | 172 501 | 189 131 | 8 958 | 89 625 | 26 356 | 46 253 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 161 364 | 191 730 | 7 663 | 87 057 | 41 554 | 58 904 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 7 874 | 5 637 | -8 099 | -4 206 | -17 931 | -44 698 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -2 237 | -13 736 | 3 894 | -13 726 | -26 767 | -3 447 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 500 | 500 | 500 | 15 500 | 24 500 | 30 494 |
| Vlastné imanie spolu | 11 137 | -2 599 | 1 295 | 2 568 | -15 198 | -12 651 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 115 605 | 203 151 | 41 940 | 41 020 | 13 686 | 89 916 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 041 | -1 327 | 6 972 | -8 667 | -23 289 | -403 |
| EBITDA | 21 996 | 31 309 | 6 972 | 17 051 | -4 959 | 21 593 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 2 494 | -6 210 | 5 695 | -13 726 | -25 807 | -2 487 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -2 237 | -13 736 | 3 894 | -13 726 | -26 767 | -3 447 |
| Osobné náklady | 24 347 | 17 133 | 7 432 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 16 955 | 32 636 | 0 | 25 718 | 18 330 | 21 996 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ARdistribution, s.r.o.
Prehľad
ARdistribution, s.r.o. (IČO 52452981) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné služby týkajúce sa informačných technológií a počítačov (SK NACE 6290).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 89 916 €, čo je o 557 % viac ako rok predtým (13 686 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 4,9 % ročne. Rok 2025 skončil stratou 3 447 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 6 sledovaných rokov.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-12 651 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.