OVA STUDIO s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 10 849 | 6 516 | 5 598 | 15 477 | 7 649 | 7 722 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 10 849 | 6 516 | 5 598 | 15 477 | 7 649 | 7 722 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 852 | 3 915 | 2 313 | 1 021 | 4 623 | 849 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 377 | 4 747 | -2 399 | -1 715 | 0 | -1 974 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 600 | -7 396 | 684 | 11 171 | -2 474 | 3 847 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 20 | 250 | — | — | 500 | — |
| Vlastné imanie spolu | 9 997 | 2 601 | 3 285 | 14 456 | 3 026 | 6 873 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 9 700 | 17 060 | 9 498 | 14 628 | 23 208 | 16 730 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 504 | -7 312 | 829 | 12 199 | -2 037 | 4 416 |
| EBITDA | 5 504 | -7 312 | 829 | 12 199 | -2 037 | 4 416 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 452 | -7 396 | 744 | 12 115 | -2 134 | 4 320 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 600 | -7 396 | 684 | 11 171 | -2 474 | 3 847 |
| Osobné náklady | 0 | 9 913 | 0 | 0 | 12 829 | 3 358 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 8 956 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: OVA STUDIO s. r. o.
Prehľad
OVA STUDIO s. r. o. (IČO 52453642) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Ružinov. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné špecializované dizajnérske činnosti (SK NACE 7414). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 16 730 €, čo je o 27,9 % menej ako rok predtým (23 208 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 11,5 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 847 € (23,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 3 358 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 7 722 € a vlastné imanie 6 873 € (miera samofinancovania 89,0 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.