RM DIZAJN REALITY s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 8 002 | 23 985 | 3 786 | 4 635 | 35 424 | 42 681 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 8 002 | 23 985 | 3 786 | 4 635 | 35 424 | 42 681 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 665 | 4 056 | 9 636 | 11 510 | 43 349 | 37 450 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 837 | 14 430 | -11 350 | -12 375 | -13 425 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 1 001 | 13 592 | -25 780 | -1 025 | -1 050 | 13 156 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 336 | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 6 337 | 19 929 | -5 850 | -6 875 | -7 925 | 5 231 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 18 714 | 46 121 | 15 559 | 35 563 | 48 450 | 44 372 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 1 355 | 16 424 | -25 683 | -832 | -607 | 13 592 |
| EBITDA | 4 760 | 19 391 | -24 644 | 173 | -607 | 13 773 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 308 | 16 303 | -25 780 | -941 | -710 | 13 496 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 1 001 | 13 592 | -25 780 | -1 025 | -1 050 | 13 156 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 3 405 | 2 967 | 1 039 | 1 005 | 0 | 181 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RM DIZAJN REALITY s. r. o.
Prehľad
RM DIZAJN REALITY s. r. o. (IČO 52453715) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Juh. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v oblasti nehnuteľností (SK NACE 6831).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 44 372 €, čo je o 8,4 % menej ako rok predtým (48 450 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 13 156 € (29,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 42 681 € a vlastné imanie 5 231 € (miera samofinancovania 12,3 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.