DIMSUM s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2022Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2022
| 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | |
|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||
| Obežný majetok spolu | 8 641 | 4 802 | 49 117 | 9 972 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 8 641 | 4 802 | 49 117 | 9 972 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||
| Záväzky spolu | 2 832 | 33 | 45 181 | 6 240 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 809 | -232 | -1 064 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 809 | -1 040 | -832 | -204 |
| Vlastné imanie spolu | 5 809 | 4 769 | 3 936 | 3 732 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||
| Tržby (čistý obrat) | 633 559 | 191 918 | 43 517 | 8 450 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 267 | 542 | -650 | -15 |
| EBITDA | 5 267 | 542 | -650 | -15 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 1 074 | -1 040 | -832 | -204 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 809 | -1 040 | -832 | -204 |
| Osobné náklady | 3 815 | 3 533 | 6 212 | 3 151 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DIMSUM s.r.o.
Prehľad
DIMSUM s.r.o. (IČO 52455319) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: reštauračné činnosti (SK NACE 5611).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2022 boli 8 450 €, čo je o 80,6 % menej ako rok predtým (43 517 €). Od roku 2019 do roku 2022 tržby klesali v priemere o 76,3 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2019–2022). Rok 2022 skončil stratou 204 €. Spoločnosť bola zisková v 1 z 4 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2022 boli 3 151 €. Ku koncu roka 2022 mala spoločnosť aktíva 9 972 € a vlastné imanie 3 732 € (miera samofinancovania 37,4 %).
Na čo upozorniť
Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2022.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.