SMELM s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2021–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 245 063 | 284 830 | 337 631 | 459 107 | 489 631 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -8 226 | 15 774 | 41 146 | 52 543 | 817 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 902 | -6 324 | 9 449 | 50 595 | 103 138 |
| Spolu majetok | 49 719 | 41 236 | 110 420 | 164 036 | 159 265 |
| Záväzky spolu | 51 043 | 26 786 | 54 825 | 55 898 | 50 310 |
| Vlastné imanie spolu | -1 324 | 14 450 | 55 595 | 108 138 | 108 955 |
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: SMELM s.r.o.
Prehľad
SMELM s.r.o. (IČO 52458369) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Ružiná. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: maloobchod s pohonnými hmotami (SK NACE 4730). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 489 631 €, čo je o 6,6 % viac ako rok predtým (459 107 €). Od roku 2021 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 18,9 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 817 € (0,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 4 z 5 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 355 769 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 159 265 € a vlastné imanie 108 955 € (miera samofinancovania 68,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.