ELAMI s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 24 432 | 41 063 | 42 441 | 55 704 | 76 879 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 159 | 3 326 | 1 760 | 2 690 | 6 752 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 2 119 | 5 278 | 8 419 | 10 157 | 12 847 |
| Spolu majetok | 30 350 | 67 224 | 59 690 | 65 848 | 126 235 |
| Záväzky spolu | 20 072 | 53 620 | 44 511 | 33 001 | 86 636 |
| Vlastné imanie spolu | 10 278 | 13 604 | 15 179 | 32 847 | 39 599 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: ELAMI s.r.o.
Prehľad
ELAMI s.r.o. (IČO 52473325) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Sľažany. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výroba vrchného ošatenia (SK NACE 1421). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 5 – 9 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 20 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 76 879 €, čo je o 38,0 % viac ako rok predtým (55 704 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 38,8 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 6 752 € (8,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 19 350 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 126 235 € a vlastné imanie 39 599 € (miera samofinancovania 31,4 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.