JJ JASNAK, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 177 € (60 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 11 999 | 883 | 13 296 | 22 281 | 196 428 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 274 | 418 | 677 | 2 176 | 567 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 376 | 794 | 1 471 | 1 470 |
| Spolu majetok | 102 911 | 78 688 | 126 340 | 106 971 | 198 233 |
| Záväzky spolu | 97 637 | 72 894 | 119 869 | 98 324 | 191 196 |
| Vlastné imanie spolu | 5 274 | 5 794 | 6 471 | 8 647 | 7 037 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 177 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok15
- 2025 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2025 Úč MUJ · 5 str.
- 2025 Úč MUJ
- 2024 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2024 Úč MUJ · 5 str.
- 2024 Úč MUJ
- 2023 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2023 Úč MUJ · 5 str.
- 2023 Úč MUJ
- 2022 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2022 Úč MUJ · 5 str.
- 2022 Úč MUJ
- 2021 Oznámenie o dátume schválenia účtovnej závierky · 1 str.
- 2021 Úč MUJ · 5 str.
- 2021 Úč MUJ
Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).
Podobné firmy
Zhrnutie: JJ JASNAK, s. r. o.
Prehľad
JJ JASNAK, s. r. o. (IČO 52488411) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Lendak. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti súvisiace s krajinnou úpravou (SK NACE 8130). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 196 428 €, čo je o 782 % viac ako rok predtým (22 281 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 43,3 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 567 € (0,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 4 602 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 198 233 € a vlastné imanie 7 037 € (miera samofinancovania 3,5 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2025 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 5. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.