Cassovia Media s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 36 912 | 110 277 | 130 075 | 69 537 | 15 405 | 12 317 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 36 912 | 110 277 | 130 075 | 69 537 | 15 405 | 12 317 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 40 131 | 51 531 | 51 106 | 247 | 247 | 595 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -3 298 | -8 219 | 53 746 | 73 968 | 6 761 | 10 158 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -4 921 | 61 965 | 20 223 | -9 678 | 3 397 | -3 436 |
| Vlastné imanie spolu | -3 219 | 58 746 | 78 969 | 69 290 | 15 158 | 11 722 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 561 960 | 501 970 | 661 010 | 78 000 | 133 750 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -4 874 | 77 080 | 25 498 | -9 498 | 4 546 | -3 012 |
| EBITDA | -4 874 | 77 080 | 25 498 | -9 498 | 4 546 | -3 012 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -4 921 | 76 949 | 25 379 | -9 678 | 4 357 | -3 096 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -4 921 | 61 965 | 20 223 | -9 678 | 3 397 | -3 436 |
| Osobné náklady | 0 | 3 723 | 14 287 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 57 529 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Cassovia Media s.r.o.
Prehľad
Cassovia Media s.r.o. (IČO 52511278) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Vyšné Opátske. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Rok 2025 skončil stratou 3 436 €. Spoločnosť bola zisková v 3 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 12 317 € a vlastné imanie 11 722 € (miera samofinancovania 95,2 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.