Victory Trading s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 4 510 | 4 075 | 25 133 | 24 816 | 18 533 | 131 072 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 4 510 | 4 075 | 25 133 | 24 816 | 18 533 | 131 072 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 0 | 180 | 17 242 | 16 926 | 11 703 | 108 704 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | -490 | -1 104 | 2 890 | 2 890 | 1 831 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | -490 | -615 | 3 995 | 0 | -1 060 | 15 537 |
| Vlastné imanie spolu | 4 510 | 3 895 | 7 891 | 7 890 | 6 830 | 22 368 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 0 | 1 275 | 51 887 | 10 468 | 0 | 1 079 241 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | -490 | -615 | 8 141 | 3 083 | -720 | 19 754 |
| EBITDA | -490 | -615 | 8 141 | 3 083 | -720 | 19 754 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | -490 | -615 | 5 057 | 0 | -720 | 19 667 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | -490 | -615 | 3 995 | 0 | -1 060 | 15 537 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok13
Podobné firmy
Zhrnutie: Victory Trading s.r.o.
Prehľad
Victory Trading s.r.o. (IČO 52515427) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Veľký Krtíš. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: činnosti reklamných agentúr (SK NACE 7311).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 079 241 €. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 15 537 € (1,4 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 131 072 € a vlastné imanie 22 368 € (miera samofinancovania 17,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.