Aspera Trade, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 11 135 | 11 331 | 15 572 | 15 842 | 42 324 | 192 274 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 1 000 | 35 034 | 25 490 | 19 557 | 9 080 |
| Spolu majetok | 11 135 | 12 331 | 50 606 | 41 332 | 61 881 | 201 354 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 048 | 501 | 57 459 | 31 693 | 47 739 | 183 496 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 198 | 4 833 | 6 489 | -12 195 | -11 813 | -7 448 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 4 879 | 1 743 | -18 684 | 402 | 4 503 | 3 716 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | 10 | 254 | 342 | 16 432 | 16 452 | 16 590 |
| Vlastné imanie spolu | 10 087 | 11 830 | -6 853 | 9 639 | 14 142 | 17 858 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 22 467 | 27 787 | 27 636 | 78 204 | 59 382 | 47 525 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 5 784 | 5 999 | 1 134 | 16 831 | 9 595 | 10 368 |
| EBITDA | 5 784 | 5 999 | 4 277 | 26 375 | 19 259 | 20 845 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 5 749 | 2 052 | -18 150 | 4 260 | 5 463 | 4 135 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 4 879 | 1 743 | -18 684 | 402 | 4 503 | 3 716 |
| Osobné náklady | 149 | 161 | 161 | 644 | 649 | 817 |
| Odpisy | 0 | 0 | 3 143 | 9 544 | 9 664 | 10 477 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Dokumenty v Registri účtovných závierok11
Zhrnutie: Aspera Trade, s. r. o.
Prehľad
Aspera Trade, s. r. o. (IČO 52516377) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bernolákovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: pomocné činnosti v poisťovníctve a dôchodkovom zabezpečení i. n. (SK NACE 6629).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 47 525 €, čo je o 20,0 % menej ako rok predtým (59 382 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,2 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 3 716 € (7,8 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 817 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 201 354 € a vlastné imanie 17 858 € (miera samofinancovania 8,9 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.