DOCTOR RS s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 2 601 € (3 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 31 718 | 111 119 | 40 181 | 56 953 | 45 737 | 124 861 |
| Neobežný majetok spolu | 1 575 | 9 361 | 42 263 | 43 634 | 92 067 | 116 970 |
| Spolu majetok | 33 293 | 120 480 | 82 832 | 102 265 | 137 804 | 241 831 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 11 520 | 74 734 | 21 601 | 27 128 | 44 326 | 138 700 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -107 | 16 880 | 51 398 | 55 730 | 68 117 | 85 377 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 16 880 | 23 866 | 4 833 | 13 907 | 19 861 | 12 254 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 21 773 | 45 746 | 61 231 | 75 137 | 93 478 | 103 131 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 89 486 | 253 937 | 165 740 | 185 787 | 183 281 | 194 580 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 20 338 | 35 483 | 6 772 | 17 741 | 26 501 | 19 664 |
| EBITDA | 20 443 | 36 201 | 10 241 | 21 954 | 31 957 | 25 269 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 20 105 | 30 808 | 6 660 | 17 638 | 26 323 | 16 246 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 16 880 | 23 866 | 4 833 | 13 907 | 19 861 | 12 254 |
| Osobné náklady | 23 981 | 63 179 | 69 145 | 79 247 | 91 853 | 120 266 |
| Odpisy | 105 | 718 | 3 469 | 4 213 | 5 456 | 5 605 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 1 520 | 2 601 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: DOCTOR RS s. r. o.
Prehľad
DOCTOR RS s. r. o. (IČO 52516393) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Tornaľa. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia (SK NACE 7020). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 3 – 4 zamestnanci.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 194 580 €, čo je o 6,2 % viac ako rok predtým (183 281 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 16,8 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 12 254 € (6,3 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 120 266 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 241 831 € a vlastné imanie 103 131 € (miera samofinancovania 42,6 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.