Stoica Tranz RO&HU s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2021Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2019–2021
| 2019 | 2020 | 2021 | |
|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | — | 1 138 540 | 2 181 938 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | — | 11 848 | -12 646 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 0 | 0 | 11 848 |
| Spolu majetok | 80 000 | 916 043 | 1 371 817 |
| Záväzky spolu | 0 | 824 195 | 1 292 615 |
| Vlastné imanie spolu | 80 000 | 91 848 | 79 202 |
| Vypočítané dividendy | — | — | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Stoica Tranz RO&HU s.r.o.
Prehľad
Stoica Tranz RO&HU s.r.o. (IČO 52517411) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Málinec. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: nákladná cestná doprava (SK NACE 4941).
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2021 boli 2 181 938 €, čo je o 91,6 % viac ako rok predtým (1 138 540 €). Rok 2021 skončil stratou 12 646 €. Osobné náklady za rok 2021 boli 279 409 €. Ku koncu roka 2021 mala spoločnosť aktíva 1 371 817 € a vlastné imanie 79 202 € (miera samofinancovania 5,8 %).
Na čo upozorniť
Pomer vlastného imania a záväzkov bol ku koncu roka 2021 nižší ako 8 ku 100; podľa § 67a Obchodného zákonníka môže ísť o spoločnosť v kríze. Posledná účtovná závierka so štruktúrovanými údajmi je za rok 2021.
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.