Hydrol, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéNa dividendy rozdelené 25 801 € (78 % z rozdeliteľného zisku).
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|
| Tržby (čistý obrat) | 342 755 | 422 155 | 432 154 | 527 739 | 697 784 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 78 576 | 42 407 | 7 858 | 17 943 | 87 618 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 70 954 | 7 454 | 49 861 | 15 312 | 7 454 |
| Spolu majetok | 197 235 | 116 979 | 219 199 | 163 699 | 214 737 |
| Záväzky spolu | 43 334 | 61 618 | 155 980 | 124 944 | 114 165 |
| Vlastné imanie spolu | 153 901 | 55 361 | 63 219 | 38 755 | 100 572 |
| Vypočítané dividendy | 0 | 140 947 | 0 | 42 407 | 25 801 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: Hydrol, s. r. o.
Prehľad
Hydrol, s. r. o. (IČO 52518582) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: výstavba obytných a neobytných budov (SK NACE 4100). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 697 784 €, čo je o 32,2 % viac ako rok predtým (527 739 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 6,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 87 618 € (12,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 25 949 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 214 737 € a vlastné imanie 100 572 € (miera samofinancovania 46,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 6. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.