REVI-GAS SK s.r.o.Aktívna

IČO 52518833Spoločnosť s ručením obmedzenýmZaložená 2019Bratislava - mestská časť Petržalka

Finančný prehľad

43 293 €
Tržby 2025
020 tis.40 tis.60 tis.20212022202320242025

Finančné ukazovatele

2025
Štruktúra súvahy
Obežný majetokNeobežný majetokZáväzkyVlastné imanie
020 tis.40 tis.60 tis.202020212022202320242025
Prehľad účtovných závierok2020–2025
202020212022202320242025
Súvaha — aktíva
Obežný majetok spolu5 0005 0005 0005 0005 00047 189
Neobežný majetok spolu000000
Spolu majetok5 0005 0005 0005 0005 00047 189
Súvaha — vlastné imanie a záväzky
Záväzky spolu000005 743
Základné imanie5 0005 0005 0005 0005 00010 000
Výsledok hospodárenia minulých rokov000000
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie)—000031 446
Vlastné imanie spolu5 0005 0005 0005 0005 00041 446
Výkaz ziskov a strát
Tržby (čistý obrat)—000043 293
Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti—000035 050
EBITDA—000035 050
Výsledok hospodárenia pred zdanením—000035 024
Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie—000031 446
Osobné náklady—00000
Odpisy—00000
Ďalšie ukazovatele
Vypočítané dividendy——0000

Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.

Dokumenty v Registri účtovných závierok11

Dokumenty sa otvárajú priamo na registeruz.sk (Ministerstvo financií SR).

Podobné firmy

Zhrnutie: REVI-GAS SK s.r.o.

Prehľad

REVI-GAS SK s.r.o. (IČO 52518833) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Bratislava - mestská časť Petržalka. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: inštalácia kanalizačných, výhrevných a klimatizačných zariadení (SK NACE 4322).

Osoby

Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.

Hospodárenie

Tržby za rok 2025 boli 43 293 €. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2021–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 31 446 € (72,6 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková v 1 z 5 sledovaných rokov. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 47 189 € a vlastné imanie 41 446 € (miera samofinancovania 87,8 %).

Zdroje a aktualizácia

Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 1. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.

REVI-GAS SK s.r.o. – IČO 52518833 — icoprofil.sk