Doprava Jozef Rambala, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 160 623 | 207 943 | 247 237 | 365 954 | 450 847 | 498 795 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Spolu majetok | 160 623 | 207 943 | 247 237 | 365 954 | 450 847 | 498 795 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 105 649 | 82 224 | 54 899 | 56 226 | 130 765 | 119 265 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 9 509 | 49 972 | 120 719 | 187 338 | 251 210 | 315 082 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 40 465 | 70 747 | 66 619 | 117 390 | 63 872 | 59 448 |
| Vlastné imanie spolu | 54 974 | 125 719 | 192 338 | 309 728 | 320 082 | 379 530 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 783 385 | 1 219 355 | 1 322 280 | 1 347 695 | 1 066 378 | 1 174 723 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 52 168 | 77 479 | 85 251 | 129 385 | 81 313 | 75 809 |
| EBITDA | 52 168 | 77 479 | 85 251 | 129 385 | 81 313 | 75 809 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 51 221 | 75 937 | 84 328 | 127 294 | 80 851 | 75 251 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 40 465 | 70 747 | 66 619 | 117 390 | 63 872 | 59 448 |
| Osobné náklady | 5 624 | 9 766 | 10 474 | 11 350 | 12 251 | 13 323 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 53 518 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: Doprava Jozef Rambala, s. r. o.
Prehľad
Doprava Jozef Rambala, s. r. o. (IČO 52519732) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Beňadovo. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovateľské služby v nákladnej doprave (SK NACE 5231). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 1 174 723 €, čo je o 10,2 % viac ako rok predtým (1 066 378 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 8,4 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 59 448 € (5,1 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 13 323 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 498 795 € a vlastné imanie 379 530 € (miera samofinancovania 76,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.