LIMKA s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 12 648 | 12 067 | 16 482 | 22 090 | 22 328 | 13 635 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 8 389 |
| Spolu majetok | 12 648 | 12 067 | 16 482 | 22 090 | 22 328 | 22 024 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 4 067 | 1 911 | 3 833 | 7 259 | 6 866 | 5 774 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -7 | 3 081 | 4 656 | 7 149 | 9 331 | 9 962 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 3 588 | 1 575 | 2 493 | 2 182 | 631 | 788 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 8 581 | 10 156 | 12 649 | 14 831 | 15 462 | 16 250 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 26 007 | 34 503 | 41 282 | 57 714 | 67 576 | 80 940 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 4 279 | 2 152 | 4 345 | 5 920 | 2 750 | 2 838 |
| EBITDA | 4 279 | 2 152 | 4 345 | 5 920 | 2 750 | 2 838 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 4 221 | 2 068 | 4 183 | 5 830 | 2 653 | 2 729 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 3 588 | 1 575 | 2 493 | 2 182 | 631 | 788 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 7 791 |
| Odpisy | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: LIMKA s.r.o.
Prehľad
LIMKA s.r.o. (IČO 52520889) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Košice - mestská časť Staré Mesto. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatné pomocné obchodné činnosti i. n. (SK NACE 8299).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 80 940 €, čo je o 19,8 % viac ako rok predtým (67 576 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 25,5 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Zisk po zdanení za rok 2025 bol 788 € (1,0 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 7 791 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 22 024 € a vlastné imanie 16 250 € (miera samofinancovania 73,8 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.