DVK, s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 38 561 | 49 525 | 57 026 | 98 007 | 46 278 | 31 561 |
| Neobežný majetok spolu | 42 384 | 65 072 | 44 318 | 25 407 | 1 694 | 1 694 |
| Spolu majetok | 80 945 | 114 597 | 101 344 | 123 414 | 47 972 | 33 255 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 66 308 | 123 742 | 122 440 | 119 579 | 71 962 | 58 147 |
| Základné imanie | 12 000 | 12 000 | 12 000 | 12 000 | 12 000 | 12 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -6 482 | 2 505 | -21 277 | -33 229 | -8 297 | -36 141 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 9 119 | -23 782 | -11 951 | 24 932 | -27 825 | -883 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 132 | 132 | 132 | 132 | 132 |
| Vlastné imanie spolu | 14 637 | -9 145 | -21 096 | 3 835 | -23 990 | -24 892 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 108 217 | 98 465 | 160 872 | 138 457 | 74 037 | 10 029 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 11 637 | -22 093 | -7 407 | 32 152 | -25 774 | -229 |
| EBITDA | 17 745 | -6 431 | 13 421 | 46 651 | -2 061 | -229 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 11 375 | -23 782 | -11 951 | 28 723 | -26 865 | -543 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 119 | -23 782 | -11 951 | 24 932 | -27 825 | -883 |
| Osobné náklady | 24 578 | 32 610 | 33 945 | 22 647 | 18 784 | 5 358 |
| Odpisy | 6 108 | 15 662 | 20 828 | 14 499 | 23 713 | 0 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: DVK, s. r. o.
Prehľad
DVK, s. r. o. (IČO 52520919) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Veľké Pole. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba motorových vozidiel (SK NACE 9531). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 12 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 10 029 €, čo je o 86,5 % menej ako rok predtým (74 037 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 37,9 % ročne. Sú to najnižšie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 883 €. Spoločnosť bola zisková v 2 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 5 358 €.
Na čo upozorniť
Vlastné imanie bolo ku koncu roka 2025 záporné (-24 892 €).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.