RENTRADE s.r.o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 10 837 | 14 906 | 78 303 | 12 391 | 10 643 | 22 587 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 26 507 | 33 616 | 31 846 | 32 536 | 20 052 |
| Spolu majetok | 10 837 | 41 413 | 111 919 | 44 237 | 43 179 | 42 639 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 1 050 | 27 505 | 93 633 | 34 357 | 32 281 | 26 125 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | -546 | 4 520 | 8 435 | 0 | 4 380 | 5 398 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 333 | 4 121 | 4 378 | 4 380 | 1 018 | 5 616 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 267 | 473 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 9 787 | 13 908 | 18 286 | 9 880 | 10 898 | 16 514 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 40 850 | 38 208 | 146 529 | 96 238 | 14 124 | 15 112 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 297 | 5 448 | 7 689 | 7 064 | 2 321 | 7 499 |
| EBITDA | 6 297 | 10 672 | 19 580 | 23 588 | 15 734 | 19 984 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 250 | 4 842 | 5 532 | 5 708 | 1 358 | 6 358 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 333 | 4 121 | 4 378 | 4 380 | 1 018 | 5 616 |
| Osobné náklady | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Odpisy | 0 | 5 224 | 11 891 | 16 524 | 13 413 | 12 485 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 12 786 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: RENTRADE s.r.o.
Prehľad
RENTRADE s.r.o. (IČO 52522075) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Banská Bystrica. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: ostatný nešpecializovaný maloobchod (SK NACE 4712).
Osoby
Štatutárny orgán má 2 členov. Podľa registra má spoločnosť 2 spoločníkov (akcionárov). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 15 112 €, čo je o 7,0 % viac ako rok predtým (14 124 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby klesali v priemere o 18,0 % ročne. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 5 616 € (37,2 % z tržieb). Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 42 639 € a vlastné imanie 16 514 € (miera samofinancovania 38,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 4. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.