IT-Help s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 14 286 | 24 612 | 32 591 | 26 632 | 24 523 | 28 305 |
| Neobežný majetok spolu | 0 | 22 281 | 16 339 | 38 250 | 24 713 | 12 660 |
| Spolu majetok | 14 286 | 46 893 | 48 930 | 64 882 | 49 236 | 40 965 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 2 799 | 31 695 | 21 152 | 26 612 | 6 391 | 6 657 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 1 323 | 6 487 | 10 198 | 17 779 | 33 269 | 36 846 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 5 164 | 3 711 | 12 580 | 15 491 | 4 576 | -8 538 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | — | — | — | — | 1 000 |
| Vlastné imanie spolu | 11 487 | 15 198 | 27 778 | 38 270 | 42 845 | 34 308 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 37 884 | 54 584 | 66 428 | 89 430 | 90 242 | 94 658 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 6 229 | 4 952 | 16 725 | 20 163 | 6 257 | -7 441 |
| EBITDA | 6 229 | 6 437 | 22 667 | 28 637 | 19 794 | 4 611 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 6 107 | 4 718 | 16 077 | 19 730 | 6 028 | -7 578 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 5 164 | 3 711 | 12 580 | 15 491 | 4 576 | -8 538 |
| Osobné náklady | 2 859 | 5 830 | 8 258 | 12 367 | 13 389 | 14 570 |
| Odpisy | 0 | 1 485 | 5 942 | 8 474 | 13 537 | 12 052 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 4 999 | 0 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Podobné firmy
Zhrnutie: IT-Help s. r. o.
Prehľad
IT-Help s. r. o. (IČO 52524540) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Trenčín. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: oprava a údržba osobných potrieb a potrieb pre domácnosti i. n. (SK NACE 9529). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 1 zamestnanec.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
Tržby za rok 2025 boli 94 658 €, čo je o 4,9 % viac ako rok predtým (90 242 €). Od roku 2020 do roku 2025 tržby rástli v priemere o 20,1 % ročne. Sú to najvyššie tržby za sledované roky (2020–2025). Rok 2025 skončil stratou 8 538 €. Spoločnosť bola zisková v 5 z 6 sledovaných rokov. Osobné náklady za rok 2025 boli 14 570 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 40 965 € a vlastné imanie 34 308 € (miera samofinancovania 83,7 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.