PROMS s. r. o.Aktívna
Finančný prehľad
Finančné ukazovatele
2025Dividendy
vypočítanéDividendy sa nerozdelili.
Štruktúra súvahy
Prehľad účtovných závierok2020–2025
| 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Súvaha — aktíva | ||||||
| Obežný majetok spolu | 41 370 | 76 163 | 171 781 | 276 488 | 312 617 | 475 783 |
| Neobežný majetok spolu | 9 369 | 57 696 | 155 220 | 148 888 | 218 533 | 145 116 |
| Spolu majetok | 50 739 | 133 859 | 327 001 | 425 376 | 531 150 | 623 906 |
| Súvaha — vlastné imanie a záväzky | ||||||
| Záväzky spolu | 36 160 | 95 575 | 260 006 | 324 214 | 380 982 | 442 559 |
| Základné imanie | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 | 5 000 |
| Výsledok hospodárenia minulých rokov | 469 | 8 877 | 32 839 | 61 496 | 94 609 | 144 669 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie (vlastné imanie) | 9 110 | 23 907 | 28 656 | 34 166 | 50 059 | 31 178 |
| Fondy a ostatné vlastné imanie | — | 500 | 500 | 500 | 500 | 500 |
| Vlastné imanie spolu | 14 579 | 38 284 | 66 995 | 101 162 | 150 168 | 181 347 |
| Výkaz ziskov a strát | ||||||
| Tržby (čistý obrat) | 387 937 | 896 995 | 1 190 944 | 1 596 558 | 1 552 503 | 0 |
| Výsledok hospodárenia z hospodárskej činnosti | 11 765 | 33 362 | 43 640 | 58 432 | 70 237 | 63 401 |
| EBITDA | 12 796 | 44 332 | 82 304 | 119 844 | 128 751 | 111 012 |
| Výsledok hospodárenia pred zdanením | 11 541 | 31 888 | 36 379 | 43 387 | 52 300 | 40 088 |
| Výsledok hospodárenia za účtovné obdobie | 9 110 | 23 907 | 28 656 | 34 166 | 50 059 | 31 178 |
| Osobné náklady | 14 388 | 50 478 | 105 213 | 216 426 | 247 294 | 189 703 |
| Odpisy | 1 031 | 10 970 | 38 664 | 61 412 | 58 514 | 47 611 |
| Ďalšie ukazovatele | ||||||
| Vypočítané dividendy | — | 0 | 0 | 0 | 1 053 | 0 |
Pomlčka (—) znamená, že závierka nebola podaná alebo riadok v nej nie je; 0 je nula uvedená v závierke.
Zhrnutie: PROMS s. r. o.
Prehľad
PROMS s. r. o. (IČO 52525121) je spoločnosť s ručením obmedzeným. Spoločnosť vznikla v roku 2019 a pôsobí 7 rokov. Sídlo podľa registra: Ohrady. Hlavná činnosť podľa Štatistického úradu: sprostredkovanie veľkoobchodu s iným špecifickým tovarom (SK NACE 4618). Veľkostná kategória podľa počtu zamestnancov: 10 – 19 zamestnancov.
Osoby
Spoločnosť má jedného štatutárneho zástupcu. Podľa registra má spoločnosť jedného spoločníka (akcionára). Základné imanie je 5 000 €.
Hospodárenie
V roku 2025 spoločnosť nevykázala žiadne tržby. Zisk po zdanení za rok 2025 bol 31 178 €. Spoločnosť bola zisková vo všetkých 6 sledovaných rokoch. Osobné náklady za rok 2025 boli 189 703 €. Ku koncu roka 2025 mala spoločnosť aktíva 623 906 € a vlastné imanie 181 347 € (miera samofinancovania 29,1 %).
Zdroje a aktualizácia
Údaje o spoločnosti a osobách pochádzajú z Registra právnických osôb (Štatistický úrad SR, CC BY 4.0) a účtovné závierky z Registra účtovných závierok (Ministerstvo financií SR); icoprofil.sk ich aktualizuje denne. Údaje sú platné k 2. 11. 2026. Zmeny, priemery a ukazovatele vypočítal icoprofil.sk z otvorených údajov; nejde o oficiálne hodnotenie.